Ankara’da yer alan sigorta acenteleri ve firmaları arasında en güvenilir isim biziz! Tüm sigorta poliçelerinde müşterilerimiz için önemli olan kimlik bilgilerini, kişisel bilgilerini, ruhsat bilgilerini, kart ve iletişim bilgilerini kimse ile paylaşmıyor; tamamen gizlilik politikasında işlerimizi yürütüyoruz. Müşterilerimizin adına düzenlenen poliçeleri, üçüncü şahıslar ile paylaşmıyor; paylaşılması gerektiği durumlarda müşterimizden sözlü veya yazılı olarak izin istiyoruz.

Bunun ile birlikte yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde, özel sağlık sigortasından; araç kasko sigortasına kadar tüm hizmetlerimiz de müşterilerimize , yazılı kaynaklar ve belgeler hazırlıyor; kendilerinin haberi ve talebi olmadan isimlerine sigorta poliçesi düzenlemiyoruz. Aynı zamanda sadece poliçe tanziminde değil, akabinde poliçelerin takibinde; yenilenmesinde, iadesinde, hasar ve tazminat aşamasında da müşterilerimizin yanında oluyor: müşterilerimize her an sınırsız hizmet desteği politikasında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda Ankara’nın en güvenilir firması olarak sizleri de bizimle çalışmaya sigorta acentemize bekliyoruz…

Ankara’nın En Uygun Fiyat Tekliflerini Veriyoruz

Bizi Ankara’da lider firma haline getiren nedenler arasında; sadece bir sigorta firmasına bağlı kalmak değil, Türkiye’de hizmet veren tüm sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini müşterilerimize taşımak yer alıyor. Bu anlamda müşterilerimize sınırlı sayıda sigorta şirketinin değil, Türkiye’de hizmet veren Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, Mapfre Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Allianz Sigorta, Doğa Sigorta, Koru Sigorta, Güneş Sigorta, Bereket Sigorta, AIG Sigorta, Ziraat Sigorta, Ak Sigorta, Ethica Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Liberty Sigorta, SBN Sigorta, Orient Sigorta, Zurich Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Turkland Sigorta, Unico Sigorta, Neova Sigorta, RAY Sigorta ve Generali Sigorta başta olmak üzere tüm sigorta şirketlerinin en uygun fiyat tekliflerini müşterilerimize sunuyoruz. Sadece otomobil ve diğer araç vasıtaları için değil aynı zamanda Sağlık Sigortası, Evcil Hayvan Sigortası, Deprem ve Yangın Sigortası, İş yeri ve Konut Sigortası gibi pek çok farklı türde sigorta birimini Ankara’da ki müşterilerimiz için sunuyor ve garanti ediyoruz.

Ankara’da Müşterilerimize Özel İndirimler Sağlıyoruz

Firma olarak sadece sigorta poliçelerinde en uygun fiyatı vermek ile kalmıyor aynı zamanda tüm bu fiyatlarda müşterilerimize özel indirimleri de sunuyoruz. Tüm sigorta şirketlerinin avantaj ve taksit imkanlarını takip ediyor; Ankara’da sigorta poliçesi yaptırmak isteyen müşterilerimize aynı zamanda en özel indirimleri ve ödeme imkanlarını da sunuyoruz. Kredi kartına taksit imkanı ile ödemelerinizi kolaylaştırıyor; her ay düzenlenen avantajlı sigorta paketlerini ve fırsatlarını takip ederek müşterilerimize ulaştırıyoruz. Haftanın altı günü hizmet veren ofisimiz ile yeni bir araç aldığınızda, ya da iş yerinizi veya evinizi olası risklere karşı güvence altına almak istediğinizde: kısacası tüm sigorta birimlerinde müşterilerimize en avantajlı hizmetleri sunuyoruz.