Oto servis tamir ve otogaz montaj bakım servisi
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi Girişi Sanayi Bulvarı 5/5
Ptesi-Ctesi: 08:00 - 20:00
16 Nis 2017
uludağ car sigorta ajentası ankara

Ankara’nın En Güvenilir Sigorta Firması

Ankara’da yer alan sigorta acenteleri ve firmaları arasında en güvenilir isim biziz! Tüm sigorta poliçelerinde müşterilerimiz için önemli olan kimlik bilgilerini, kişisel bilgilerini, ruhsat bilgilerini, kart ve iletişim bilgilerini kimse ile paylaşmıyor; tamamen gizlilik politikasında işlerimizi yürütüyoruz. Müşterilerimizin adına düzenlenen poliçeleri, üçüncü şahıslar ile paylaşmıyor; paylaşılması gerektiği durumlarda müşterimizden sözlü veya yazılı olarak izin istiyoruz.

Read More

16 Nis 2017
yedek parça satış ve pazarlama uludağ car servis ankara

Yedek Parça Satış Montaj

Uludağ car araç servis hizmetleri arasında yedek parça tüm marka ve model oto yedek parçalarını servis garantileri ile birlikte servis bakım atölyemizde işlem sırasında kullanılan oto yedek parçaları sürdürülebilir teknoloji ve yeni gelişen son teknoloji ürünleri ile servisimizde bulundurmaktayız.

Read More

16 Nis 2017
kaporta boya servisi uludağ car araç servisi ankara 2

Ankara Oto Kaporta Boya

Ankara oto kaporta hizmetleri son gelişen teknolojiler nedeni ile gelende parça değişim kaporta değişim çamurluk değişim gibi yedek parçaya doğru hızla devam etmekte olan bir sectör var. Bu sectör usata işçiliğini kalifiye eleman zanaatçılığını biraz ortadan kaldırdırdığı gözlenmektedir. Hasarlı kısmda doğrudan tamir değilde direk olarak parça değişimi olmakta gelen fabrika çıkışı parçaları boya ustaları boyar istenilen renge getirir ardından kaporta ustası montaj ile işemi sonlandırmaktadır.

Read More

16 Nis 2017
oto servis hizmeti uludağ car araç servisi ankara

Ankara Oto Servis Hizmetleri

Ülkemizde merkezi bir konumda olması, siyasi, askeri, ekonomik, hizmet potansiyeli ve sektörü bakımından önde gelen şehrinin Ankara olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Böylesi bir şehirde insanların kullanmış oldukları araç sayısının fazla olması ile doğru orantılı olarak her zaman araçlara yönelik bir arıza, servis hizmeti gerektiği gerçeği mevcuttur. Bu şehir merkezinde hizmet veren oto servislerinin her birinin hizmet kalitesi misyon ve vizyon açısından değişiktir. Ancak şirketimiz bünyesinde araç marka ve modeli fark etmeksizin Ankara ilinin her yerinden Ankara oto servis desteğini her an talep etmeniz mümkün.

Read More