Oto servis tamir ve otogaz montaj bakım servisi
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi Girişi Sanayi Bulvarı 5/5
Ptesi-Ctesi: 08:00 - 20:00

Uludağ Oto Servis Hakkında

Uludağ oto servis 1987 yılında ilk olarak Skoda ile yetkili servis olarak otomativ sektöründe çalışmaya başlamıştır. Ticari otomobil alanlarında servis deneyimini kanıtlamış köklü bir firmadır. Otomotiv ile ilgili tüm ihtiyaçları tek bir yerde karşılabileceğiniz yedek parça hizmeti, tamir bakım, motor, aksesuar, kaporta boya ve hatta araç sigortalarınız içinde oldukça uygun ve kaliteli çözümler sağlamaktadır.

Kurucusı Celalettin Uludağ Otomabil sectöründe öncü firmalar ile birlikte çalışmış bir yarış tutkunudur. Birçok ödüle sahip olan uludağ oto servis sizi kaliteye ve hizmete çalğırıyor. Araçlarınıza ne iyi gelecek en iyisini bilen servis olarak ün yapmış bir ankara servisidir.

HİZMETLERİMİZ

1987
Şirket Başlangıç
Uludağ oto servis kuruluşu ile birlikte servis deneyimini ilk SKODA ile başlamış ve deneyimlerine bir çok firma ile tecrübe kazanarak büyümeye devam etmiştir.
1995
Gelişme ve Öncü Olma
LPG dönüşüm sistemleri ile Türkiye'nin ilkleri arasına girerek İtalyan devi olan TARTARİNİ LPG ile otogaz dönüşüm sisitemlerinde öncü olmuştur.
2017
Uludağ Yükseliş
Teknolojiyi ve yeni gelişen otomativ sektörüne hızlı ayak uydurması ile servis ve otomotiv sectöründe hızlı bir ilerleme sağlayarak güçlenerek yoluna devam etmekte.

Uludağ Oto Servis Hizmetleri

oto gaz lpg dönüşüm sistemler uludag car servis

Lpg Dönüşüm Sistemleri

Uludağ car servis hizmetleri arasında en önem verdiği ve konusunda uzman olduğu lpg dönüşüm sistemleri kuruluş yıllarındna itibaren tüm marka ve model araçlara uygulamaktadır. Aracınıza yüksek performanslı LPG dönüşüm sistemi taktırmadan önce mutlaka Uludağ Car Servise uğrayınız.

 

uludag car servis bakım hizmetleri1

Motor Tamir Ve Bakım

Oto tamir bakım da tüm marka ve model araçların motor, yürüyen aksam, şanzuman ve mekanik olarak bilinen tüm motor ve ekipmanlarının tamiri bakımı yedek parça ve sorun çözümleri uludağ car serviste uzman ekibi ile birlikte hizmet vermektedir.

kaporta boya servisi uludağ oto kaporta ve boya ustası

Kapotra Boya

Kaporta sorunları , kazalar ve kaporta ile ilgili çürük deformasyon veya eziklerin giderilmesi, Araç boyama, rötüş, deformason veya güneş solmaları gibi renk ve tüm kaportasorunlarını uludağ car servis özel kaporta boya bölümü ile tüm marka ve model araçlara hizmet vermektedir.

oto elektrik hizmeti uludag car servis

Oto Elektirik

Aracınızın en önemli aksamı elektirik sistemidir. Uludağ car servis olarak tüm yeni sistem elektronik araçların elektirk sistemlerinin test edilmesi sorunun bilgisayarlı ortamlarda çıkarılıp düzeltilmesi gibi elektirik ve elektronik tüm araçlara hizmet vermekteyiz.

uludag car sigorta

Uludağ Sigorda

Ankara üzerinde müşterilerimize hizmet vermekte olduğumuz Sigorta Acenteliği ile hem araçlara özel, hem de kişisel sigorta poliçelerini tanzim etmekte ve bu şekilde müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Oto servis de Uludağ car’ın Teklifi

1987 yılından günümüze servis anlayışını en iyi şekilde araç ve araç sahiplerine en iyi araç servis hizmetini vermek için çalışmalarımıza ara vermeden ilk gün ki gibi heyecanla devam etmekteyiz.
 
Tekliflerimiz: Yedek parça ve bakım garantisi Uzun ömürlü ve yüksek performans Güvenilir ve güler yüzlü hizmet TÜM HİZMETLERİMİZ İÇİN DAHA FAZLASI