Oto servis tamir ve otogaz montaj bakım servisi
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi Girişi Sanayi Bulvarı 5/5
Ptesi-Ctesi: 08:00 - 20:00

Ankara ve Çevresinde Faaliyet Gösteren Kendini Kanıtlamış Bir Motor Tamir ve Bakım İşletmesi

            Sizler de Ankara motor bakım tamir merkezimize gelerek aracınızın yapılması gereken bakımlarını ve tamirlerini en iyi şekilde kalitenin ön planda olduğu bir hizmet anlayışı ile yapıldığına şahit olacak ve memnun olarak servisimizden ayrılacaksınız. Ayrıca sağladığı imkânlar ile ve tüm bu özelliklerinin yanında ekonomik oluşu ile de işletmemiz sizlerin hizmetinde olmayı sürdürecektir. Özellikle motor bakım faaliyetlerinin kritik olması sebebiyle aracınıza elimizde bulunan her türlü imkân ile bakarak, yaşadığınız sorunun kökünden tespit edilerek çözülmesini sağlamaktayız.

            Bu konuda profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden Ankara motor bakım tamir merkezimiz, sizlere en iyisini sunmak için kendini ve bünyesinde bulunan elemanlarını sürekli gelişmelerini sağlamak adına farklı eğitimlere katılmaları sağlanmaktadır. Bu sayede teknik anlamda gelişen elemanların araçlarınızda oluşan arızaları bulmaları da çok zor olmamaktadır. Bu konuda yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmetlerini geliştirerek vermeye özen gösteren servisimiz, özellikle araç teknolojisindeki en son gelişmeleri takip ederek bu konuda yeniliklerin her türlüsünü bünyesine katmak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürerek, bu konuda yenilikçi olmaya özellikle özen gösteren bir işletmedir.

            Araçlarınızın bakım faaliyetlerini de en ince ayrıntısına kadar düşünerek yapan servisimiz, bu konuda sizlerin istekleri ve şikâyetleri konusunda çözümler arayarak bu konularda sizleri mağdur etmemek adına her türlü çalışmanın içinde olmaya özellikle özen göstermektedir. Araç bakımlarının öneminin farkında olan servisimiz sizlere bu konuda her türlü hizmeti sunmak adına servis çalışmaları için meydana gelen değişimleri çözümlemeye özellikle dikkat etmektedir. Sizleri de araçlarınızın iyiliği için Ankara motor bakım tamir merkezimize bekliyoruz.

motor tamir bakım uludağ car oto servis ankara türkiye 2 motor tamir bakım uludağ car oto servis ankara türkiye 2motor tamir bakım uludağ car oto servis ankara türkiye 3

img_divider

Motor bakım ve tamir

Tüm ticari arabaların motor sistemleri ile ilgili kilometre bakımları, parça değişim, arıza çözümleri ve bilinen ve ihtiyaç duyulan tüm tamir ve bakım hizmetlerini servis atölyemizde veya 7/24 yol yardım da oto servis hizmetleri sınırsız sunmaktayız

  Kilometre bakımı
  Yağ ve yedek parça değişimleri
  Arıza çözümleri
  Benzinli ve Dizel Araç tamir bakım
  Oto Gaz Bakım ayar ve montaj